Mezi naše klienty patří nejen malé české firmy, ale i nadnárodní koncerny a státní sektor. Obklopili jsme se řadou zkušených profesionálů, a dohromady jsme tak našim klientům schopni vyplnit jakékoli přání z oblasti reklamní branže.

Nebudeme vás přesvědčovat, že jsme nejlepší, nejlevnější, nejrychlejší a nejhezčí - přesvědčte se o tom sami.

Vybrané případové studie zde ke stažení

Zaujala vás naše práce? Máte zájem o podrobnosti? Kontaktujte násKlasa

Klient: SZIF
Typ zakázky: "Vánoční setkání příznivců kvalitních českých potravin 2009 - 2011"
Produkce: 1 Year & More Production
Popis: Zajímavé prostory, doprovodný program, bohatý catering… to je každoroční příjemné setkání výrobců českých potravin na konci rokuTyp zakázky: "Ochutnávky Klasa 2009 – 2011"
Produkce: 1 Year & More Production
Popis: Cílem ochutnávek bylo seznámit zákazníky hypermarketů zejména s šíří sortimentu pod značkou Klasa. Během projektu se podařilo na vybraných sítích dočasně označit všechny produkty na regálech a následně promo podpořit ochutnávkami. Na stánku probíhala najednou ochutnávka až šesti různých výrobků, které se během dne ještě měnily. Byli jsme první, komu se takto rozsáhlá podpora podařila.Typ zakázky: "Road Show Klasa 2009 – 2011"
Produkce: 1 Year & More Production
Popis: Více než 100 výstav, městských slavností, dožínek s celkovou návštěvností převyšující 250 000 návštěvníků. Společně s producenty oceněných výrobků jsme návštěvníkům představovali značku Klasa a její benefity.Typ zakázky: "Spotřebitelská soutěž 2009 – 2011"
Produkce: 1 Year & More Production
Popis: Návrh a kompletní zajištění spotřebitelské soutěže založené na principu zasílání vystřižených log, 3 měsíce v každém roce. Soutěž se setkala s obrovským zájmem, každoročně přišlo více než 60.000 herních karet a to znamená, že se prodalo téměř 4 500 000 kusů výrobků s označením Klasa a bylo rozesláno přes 150 000 cen.

Video Slosování


Video Předávání cenZpět