Mezi naše klienty patří nejen malé české firmy, ale i nadnárodní koncerny a státní sektor. Obklopili jsme se řadou zkušených profesionálů, a dohromady jsme tak našim klientům schopni vyplnit jakékoli přání z oblasti reklamní branže.

Nebudeme vás přesvědčovat, že jsme nejlepší, nejlevnější, nejrychlejší a nejhezčí - přesvědčte se o tom sami.

Vybrané případové studie zde ke stažení

Zaujala vás naše práce? Máte zájem o podrobnosti? Kontaktujte násRegionální potravina

Klient: Ministerstvo zemědělství
Typ zakázky: "Roadshow 2010"
Produkce: 1 Year & More Production
Popis: Cílem projektu zaměřeného na podporu Regionálních potravin bylo seznámit s novou značkou co nejširší veřejnost. Proto byly vytipovány vhodné lokality (městské slavnosti, výstavy), kde by byla značka dále propagována formou prezentací a přímého prodeje.Typ zakázky: "Regionfest 2010"
Produkce: 1 Year & More Production
Popis: První setkání producentů Regionálních potravin na jednom místě – dvoudenní trhy na Náměstí Jiřího z Poděbrad, doplněné o workshop konaný na půdě VŠCHT a večerní slavnostní setkání. Trhy navštívilo 30 000 lidí a během nich byl i vytvořen nový zápis do České knihy rekordů – celkem 10.103 jednohubek vyrobených výhradně z Regionálních potravin.Typ zakázky: "PR podpora Regionální potravina 2010"
Produkce: 1 Year & More Production
Popis: Nezbytnou součástí představení nové značky je i podpora v oblasti PR komunikace – během tohoto projektu jsme zajišťovali organizaci tiskových konferencí, mediamonitoring, analýzy, krizové PR, přípravu tiskových zpráv a tvorbu a aktualizaci FAQs.Typ zakázky: "Workshop Regionální potravina 2010"
Produkce: 1 Year & More Production
Popis: Jednodenní setkání producentů oceněných potravinam se zástupci ministerstva, ale i odborných autorit, se uskutečnilo na půdě VŠCHT. Cílem byla výměna vzájemná výměna zkušeností z prvního ročníku projektu.Zpět